Easy as pie

Szkoła języka angielskiego w Gostyniu

Easy as pie” to szkoła ucząca angielskiego, która z powodzeniem działa w Piaskach, Gostyniu i Starym Gostyniu. Wszystko dlatego, że posiadamy w ofercie kursy, których nie oferuje nikt w okolicy. SensoEnglish i Practical wyróżniają się tym, że kursanci pracują bez książek a uczą przez zabawę i praktykę.

Myślimy też o uczniach indywidualnych, dla których przygotowujemy zajęcia odpowiadające ich potrzebom.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że każde zajęcia mają być przyjemnością dla kursanta a nauka ma przebiegać w przyjaznych i bezstresowych warunkach.


angielski w Gostyniu dla dzieci przez zabawę
nauka języka angielskiego dla dzieci Gostyń, zabawy sensoryczne z językiem angielskim
język angielski w Gostyniu
grupowe zajęcia z języka angielskiego w Gostyniu
język angielski dla dzieci szkolnych w Gostyniu

Easy as pie

Katarzyna Bręczewska - Wytwer - język angielski w Gostyniu

O mnie

Jestem magistrem filologii angielskiej i dodatkowo absolwentem komunikacji społecznej. Posiadam już wieloletnie doświadczeniem w nauczaniu. Przez ostatnie lata miałam okazję pracować w różnych miejscach i z uczniami w każdym wieku. To był dla mnie wyjątkowo cenny czas. Ze wszystkich obserwacji czerpałam to, co dobre a z reszty wyciągałam wnioski na przyszłość. Widząc czego uczniom brakuje zaczęłam tworzyć lekcje, które będą cieszyć nie tylko ich, ale i mnie. Tak powstały kursy „SensoEnglish” i „Practical”, na których na co dzień widzę zadowolone, uśmiechnięte dzieci. Lekcje indywidualne to dla mnie też czysta przyjemność. Można na nich bardzo dobrze poznać ucznia, dzięki czemu nauka odbywa się w jeszcze bardziej przyjaznej atmosferze.